27 Ocak 2010 Çarşamba

NE Mİ YAPIYORUZ? STOCKHOLM MODA HAFTASI'NA GİDİYORUZ!!!Heyecanla beklediğimiz Stockholm Moda Haftası için gerisayım başladı. 1-3 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve muhtemelen stil sahibi bütün İskandinav kadınlarının akın edeceği moda haftasına gitmezsek blogumuz kusur kalacaktı:) Biz de başvurularımızı yaptık ve davetiyelerimizi kaptık.


Birçok önemli İsveçli tasarımcının katılacağı moda haftası Berns isimli gece klübünde gerçekleştirilecek. Israrlı çabalarımız sonunda davetiye almayı başarabildiğimiz firmalar Camilla Norrback, Dagmar, Ewa I Walla, Dr. Denim, Stylein, Cheap Monday, Vita, Odeur ve 2009 yılı Mercedes Benz yılın genç modacısı ödülü sahibi Helena Quist. Bu defilelerden detaylara, gelen konukların neler giydiklerine ve tabiki fotoğraflara bloğumuzda yer vermek için sabırsızlanıyoruz.


Moda Haftası kapsamında bir de seminer gerçekleştirilecek. 2010 modası ile ilgili detayların ünlü markaların CEO'ları tarafından aktarılacağı "Fashion Talks" seminerinin hepimize çok faydalı olacağını umuyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AKLINIZDA NE VAR HAYDİ BİZE DE SÖYLEYİN!

 
Related Posts with Thumbnails