27 Ocak 2010 Çarşamba

YENİ KEŞFİMİZ L300

İsveç, yaptığı klinik araştırmalar, piyasaya sürdüğü doğal kozmetik ürünleri ile de adından söz ettiren bir ülke. Avrupa Birliği 300’ün üzerinde zararlı maddenin kozmetiklere karıştırılmasını yasakladığı için, aldığınız ürünler doğal olsun olmasın hiçbir ürünün size zarar verme olasılığı yok. Biz de buradaki birçok eczaneyi dolaşıp cilt tipimize uygun yeni bir ürünü denemek istedik ve L300’ü keşfettik. Markanın özelliği, ürünlerin içeriğinin ciltte zaten doğal olarak bulunan maddelerden oluşması.


Yukarıda gördüğünüz set temizleme köpüğü, tonik, gece ve gündüz nemlendiricileri, göz altı kremi ve yüz serumu’ndan oluşuyor.


Yılbaşında promosyondayken aldığımız için normalden biraz küçük nemlendirici ve serumların boyutu. Tüm setin fiyatı 80 YTL, inanılır gibi değil! Normal fiyatları da gerçekten çok uygun. Biz yaş 30 olunca anti age serisini tercih ettik tabi ama her cilt tipine uygun ürünler var.


Temizleme köpüğünün derinlemesine temizlediğini söyleyemeyiz ( bunun için yine keşfettiğimiz super bir üründen yakında bahsedeceğiz!) fakat diğer ürünlerden gerçekten memnun kaldık. İkimizinde alerjik ve kuru ciltleri olmasına rağmen hiçbir yan etkisi de olmadı . Hem fiyatının uygunluğu hem de cildinize zarar vermeyeceğini bilmenin rahatlığıyla çekinmeden deneyebileceğiniz bir marka.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AKLINIZDA NE VAR HAYDİ BİZE DE SÖYLEYİN!

 
Related Posts with Thumbnails