9 Haziran 2010 Çarşamba

IPHONE 4 IS COMING!


Iphone,kendine yeni modelleri heyecanla bekleyen koca bir fanatik ordusu yarattığı için aslında her yeni modelin kısa bir ömrü var.Ama şimdi,yenisi çıkana kadar en favori olan iphone yakında piyasaya sürülecek iphone4.
Eski iphone'lardan farkı mı ne? Yeni iphone size aynı anda farklı application'lar kullanabilme, internette daha hızlı gezebilme, 5 megapiksele yükselttiği kamerasıyla daha güzel fotoğraflar çekebilme, öne yerleştirdiği kameralarla görüntülü konuşabilme (sadece iphone 4ü olanlarla),hd video çekebilme. yükseltilen ram ile daha uzun pil ömrü imkanları sağlıyor.Ayrıca ekran çözünürlüğü eski ihone lara göre 4 kat arttırılmış.Yeni iphone eskisinden de daha ince.
Haydi yeni iphone ,bir an önce çık!
Iphone created itself a big fan group waiting for a new model to come.So every new model has a very short lifetime. But now, most favorite iphone model is iphone 4,until a new one comes.
What are the differences of iphone 4? They give you the opportunity to use many applications at the same time, surfing in the internet faster, taking better photos with 5megapixel cam and Hd cam. Also, you can make Facetime calls(just with the ones who also has iphone 4) and take self portraits with the cam in the front.The Ram is increased so you can use the batary longer.İt has a multitouch screen and its thinner tahn the oder one.
Iphone 4, come quick!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AKLINIZDA NE VAR HAYDİ BİZE DE SÖYLEYİN!

 
Related Posts with Thumbnails