23 Mart 2010 Salı

GRİ SAÇ MODASI/GREY HAIR TREND

Moda yavaş yavaş "çirkin" e doğru mu gidiyor derken yanılmamışız. Yinede Minnie mouse gibi gezmek ve çorapla takunya giymek bunun son örneğidir diye düşünmüştük ama yanılmışız. Sırada gri saçlar varmış. Stockholm moda haftası'nda Cheap Monday defilesinde podyuma çıkan gri saçlı mankenlerin bunun bir habercisi olduğunu anlamamışız.
Bir isveç gazetesinde yazan habere göre "gri saç" bu sezonun olmazla olmaz trendiymiş.Ufak bir araştırmadan sonra bu trendin Londra ve Paris'i de vurduğunu öğrendik. Biz şahsen hepimizin eninde sonunda sahip olacağı "gri saçlar"a kavuşmak ve daha yaşlı görünmek için bu acele nedir anlayamadık.Ama yakında sokakta gri saçlı genç insanlar görürseniz şaşırmayın.
We understand that we weren't wrong while saying that fashion is getting "ugly".We thought that the "ugly fashion trends" had reached its climax but we were wrong.The next is grey hairs!At Stockholm Fashion Week, we couldn't understand that the grey haired models of Cheap Monay were the forerunners of this trend.
In accordance to a news in one of the Swedish newspaper, "grey hair" is a must have these season.After a couple of searches we've found out that it has already taken London and Paris by storm.We personally don't understand the hurry about having grey hairs and looking older. Cause sooner or later we're gonna have them. But don't be surprized when you see grey haired young people out these days.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AKLINIZDA NE VAR HAYDİ BİZE DE SÖYLEYİN!

 
Related Posts with Thumbnails