24 Mart 2010 Çarşamba

MAKE UP

Ünlülerde gördüğünüz bazı makyajlar çok hoşunuza gidiyor.Ama siz istediiniz kadar benzetmeye çalışın,aynı görüntüyü elde edemiyorsunuz. Bu sorunu muhtemelen birçok kişi yaşamıştır.İşte size işinizi kolaylaştıracak birkaç adres. Bir süredir zevkle takip ettiğimiz makyaj ve alışveriş siteleri ve malzemeleri aldıkdan sonra size nasıl makyaj yapılacağını anlatan birkaç site önerisi.
You really love celebritie's make ups.But whatever u try,it doesn't look the same.A lot of woman has the same problem probably.Here are some web sites that can help. These are the web sites that we've been following about make up tips and make up shopping.

İşte o gördüğünüz makyajların nasıl yapıldığını bire bir göstererek anlatan bir site.Ünlülerin makyajı,cadılar bayramı makyajı,yaz makyajı..Hepsini ve nasıl,neler kullanarak yapıldığını anlatan güzel bir site. Ayrıca hangi makyaj ürünlerini alabileceğinize dair öneriler.Önerimiz,makyaj malzemelerinizi önünüze alın,tutorial ları izlerken adım adım makyajınızı yapın.Çok eğlenceli.
Here is a web site which you can see how to make these beautiful and different make ups step by step.Celebrity make ups, halloween make ups,summer looks...She shows step by step how to make them and while showing she tells u about the tools that she is using.She also gives good reccomendations about the best make up tools.We suggest you to take your make up tools in front of you,and follow the steps one by one while watching the tutorials.Its really fun.

İşte Natasha Bedingfield, Kim Kardashian, Eliza Dushku, Michelle Williams, Amanda Bynes, Gina Gershon gibi birçok ünlünün makyözü Mario Dedivanovic'in blogu. İçerisinde yine birçok makyaj taktiklerinin verildiği, doğru malzemeler için tavsiyelerde bulunulduğu profesyonel bir blog.
And here is a blog of a professıonal make up artıst, Mario Dedivanovic.He's the make up artist of celebrities like Natasha Bedingfield, Kim Kardashian, Eliza Dushku, Michelle Williams, Amanda Bynes, Gina Gershon and many others.This blog also contains some make up tips, tutorials etc.

Make up Alley, makyaj malzemesi alacağınız zaman,binlerce marka ve ürün arasında yaşayacağınız kafa karışıklığına bire bir gelecek bir site.İçerisinde makyaj malzemeleri ile ilgili kullananların yaptığı yorumlar,ürün tanıtımları,en yeni çıkan ürünler, en uygun fiyata alabileceğiniz en iyi ürünlerle ilgili bilgiler var.
MakeupAlley is a web site which really helps you when you get confused between a lot of brands and tools when you want to buy a cosmetic or a make up tool.It contains information about product reviews,newest products, best values and comparisons.

Taaz gerçekten çok eğlenceli bir site. Bir makjay yapmak istiyorsunuz fakat nasıl olacağını da bilmiyorsunuz. Sonrasında güzel olmazsa temizlemek ve yeniden yapmak da zor geliyor.Taaz'a giriyorsunuz,bir resminizi yüklüyorsunuz ve yandaki çeşit çeşit makyaj ürünlerini fotografınıza uygulayarak nasıl görüneceğinize bakabiliyorsunuz.
Taaz is a really entertaining web site. You want to try a make up but you don't know which tools to use and you don't know how is it gonna look like. Just click to the web,upload your photo,and try different make ups on your photo using variety of products.

Gelelim makyaj malzemesi alışverişine. İşte bizim alışveriş yaptığımız,uygun fiyatlı birçok ürün bulabileceğiniz siteler.Muhtemelen aralarında hepinizin kullandıkları da vardır.Bilmeyenler için yardımcı olur umarız.
Its time for shopping.Here are some web sites that we use to buy make up tools.You can find everything with best price.Probably most of them are the ones u know.Hope it helps for the ones who doesn't know.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AKLINIZDA NE VAR HAYDİ BİZE DE SÖYLEYİN!

 
Related Posts with Thumbnails